دربارۀ امیر چهره‌بخش

دکترای مدیریت کسب‌وکار، نویسنده، مربی رشد و موفقیت فردی و بنیان‌گذار آموزش نوین فن‌بیان و زیباسازی صداست. او همچنین موسیقیدان (آهنگساز، تنظیم‌کننده، خواننده، مدرس و رهبر ارکستر) است.

از کودکی با دنیای زیبای موسیقی آشنا شد و عشق به موسیقی چنان در او شعله‌ور بود که همواره برای شناخت بیشتر و آموختن آن تلاش می‌کرد. با همراهی پدر و بزرگانِ دیگرِ این عرصه، توانست وارد دنیای موسیقی شود و در کنار فراگیری آکادمیک، در سال 1369 فعالیت خود را با نوازندگی در ارکسترهای مختلف شروع کرد و در کنسرت‌های متعددی حضور یافت. در سال 1373 به عنوان پیانیست ارکستر مجلسی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب گردید و پس از آن به آهنگسازی، اجرا و رهبری در کنسرت‌ها پرداخت و موفق به کسب مقام از جشنواره‌ها شد. همچنین آلبوم‌ها و تک‌ترک‌هایی برای خوانندگان دیگر نیز ساخت و تنظیم کرد.

امیر چهره‌بخش می‌گوید:

«موسیقی اقیانوسِ بی‌انتهای خلاقیت است.»

او همواره مشغول به تحقیق و کسب آموخته‌های جدید است تا بتواند نغمه‌های زیباتری از اقیانوسِ موسیقی به ساحل زندگی آورد و به تمامی عالمیان تقدیم کند.

فعالیت‌های دیگر او در زمینۀ زیباسازی صدا، بالا بردن توانایی در لحن همراه با موسیقی و استفادۀ درست از مکانیزم تولید صدا و تکنیک‌های بیان است. او همچنین فن‌بیانِ مؤثر را بنیان نهاد و دوره‌ها و کارگاه‌های متعددی را طراحی و برگزار کرد که افراد زیادی از جمله پزشکان، مدیران، مدرسان، اساتید دانشگاه، فروشندگان، بازاریابان، دانشجویان و دانش‌آموزان از این دوره‌ها و کارگاه‌ها استفاده کرده‌اند و به بیانی بهتر، قدرتمندتر و صدایی زیباتر و رساتر رسیدند.

میل شدید او به موفقیت باعث شد تا برای موفقیت سایر انسان‌ها بکوشد و بعد از گذراندن دوره‌های علمی و آکادمیک در زمینۀ فروش و بازاریابی و مهارت‌های زندگی، کارگاه‌های متنوعی در زمینۀ فن‌بیان و فروش، موفقیت و ثروت، زندگی شاد، موسیقی و زندگی، رفع خجالت و افزایش اعتمادبه‌نفس و… برگزار کرد. امیر چهره‌بخش همۀ انسان‌ها را دوست دارد و افتخارِ خدمت به آنها برای رسیدن به موفقیت، شادمانی و قرار گرفتن در مسیر رشد و شکوفایی بیشتر را دارد.

 

همین الان دانلود کنید

4 ثانیه تا دانلود این مدیتیشن فاصله دارید
الان دانلود می‌کنم
close-link
اسکرول به بالا