معرفی دوره

آرامش هدف اصلی دوره یک فنجان آرامش با طعم موسیقی و مدیتیشن است. این دوره به شما کمک کند تا در خانه به آرامش ذهنی و سلامت جسمانی بیشتری دست پیدا کنید. همان طور که می‌دانید برخلاف بیشتر ورزش ها که فقط روی سلامت جسم کار می‌کنند، مدیتیشن همزمان روی سلامت ذهن و سلامت بدنی افراد کار می‌کند و تاثیر آرامش بخش فوق العاده ای دارد و به گفته معتقدان هدف مدیتیشن تربیت و کنترل ذهن برای رسیدن به شادی آگاهی و آرامشی عمیق و طولانی و غیر وابسته به دنیای خارج از ذهن ما است. پیشنهاد می‌کنیم در شرایط الان که درگیر کرونا هستیم و ورزش کردن، بیرون رفتن و بودن در جمع مناسب نیست با مدیتیشن و افزایش آرامش درونی خود ، سیستم ایمنی بدنتان را نیز بهبود ببخشید.

تصویر زیر یک عکس واقعی در بخشی از فیلم های این دوره است. درحالی که شما روی صندلی چوبی نشسته اید و به تکان خوردن برگهای گیاهان و وزش باد و حرکت موجها توجه می‌کنید ما هم همزمان یک موسیقی زیبا و آرامش بخش را برای شما پخش می‌کنیم.

ساحل

تصور کنید به مسافرت رفتید و در ویلای خودتان هستید و از دیدن آسمان آبی و دریای زیبا و بوی ساحل لذت می‌برید .

هیچ یک از مشکلات و مشغله های ذهنی شما را آزار نمی‌دهند و خسته نمی‌کنند.

چقدر خوب بود اگر هر روز این حس آرامش را داشتیم!!

یک فنجان آرامش با طعم موسیقی و مدیتیشن چگونه زندگی شما را تغییر می‌دهد؟

اصلا چرا من این دوره را ساختم؟ این داستان از سالها پیش شروع شد؛ زمانی که مشغول مطالعه و تحقیق روی فرکانس ها بودم، متوجه تأثیر آنها شدم و تلاش کردم از فرکانس ها در موسیقی هایی که می سازم استفاده کنم تا شنونده احساس آرامش و رهایی از افکار منفی و استرس را تجربه کند. همین شد که دوستان عزیزم که از مدرسان خوب کشور هستند و همچنین شاگردان خوبم که از تحقیقات من مطلع بودند، از من خواستند تا به وسیلۀ موسیقی کاری کنم تا بتوانند آرامش بیشتری را برای خود و خانواده هایشان فراهم کنند و همچنین دنیای زیباتری برای خود و عزیزانشان بسازند. سالها بود که تصمیم داشتم شادی، سلامتی و آرامش بیشتری رو به انسانها هدیه کنم بنابراین شروع به ساختن آهنگ هایی با فرکانس های مثبت، سازنده و آرامش بخش کردم و به علاقه مندان تقدیم کردم.

بعد از گرفتن بازخوردهای خوب، تصمیم گرفتم دورۀ “یک فنجان آرامش با طعم موسیقی و مدیتیشن” را طراحی کنم تا با استفاده از آن، شما را در این دنیای پر از اخبار و حوادث از استرس دور کنم و آرامش را مهمان زندگی شما کنم تا هر روز حال درونی و جسمانی بهتری داشته باشید. این دوره آزمایش خود را پس داده است و صدها نفر آن را تهیه کرده اند. به شما پیشنهاد می‌کنم آرامش عمیق را به خود هدیه دهید تا از تأثیرات شگفت انگیز آن لذت ببرید.

ویژگی های این دوره

آرامش بخش

آرامش مهم ترین نیاز ماست. با گوش دادن به مدیتیشن ، ذهن و روان شما از افکار منفی و آزاردهنده پاکسازی خواهد شد و آرامش می‌یابد.

بهبود سلامت جسم

مدیتیشن می‌تواند به درمان فشارخون بالا، دردهای مزمن، بیخوابی و بسیاری از بیماری‌های جسمی کمک کند.

سفر به درون طبیعت

ما شما را به درون طبیعت می‌بریم تا از دیدن اقیانوس ،جزیره و ساحل، جنگل و چمن‌زار به همراه موسیقی زنده لذت ببرید!!!

4 جلسه فیلم

این دوره شامل 4 جلسه فیلم مدیتیشن به همراه موسیقی اختصاصی است که هر جلسه نیز حاوی بخش های مختلف مدیتیشن ، تمرین و ... است.

اثرات مثبت آرامش و مدیتیشن بر جسم

مدیتیشن در آمریکا نیز برای درمان استفاده می‌شود

هرچند مدیتیشن در چین قدمت چند هزار ساله دارد و آنقدر قدیمی است که تاریخ پیدایش آن نامشخص است اما در سال ۱۹۷۵ دکتر هربرت بنسن (Herbert Benson)، یکی از پزشکان پرآوازه دانشگاه هاروارد، کتاب مشهور خود به نام Relaxation Response را منتشر کرد. این کتاب نشان می‌داد که مدیتیشن چگونه توانسته به درمان فشارخون بالا، دردهای مزمن، بیخوابی و بسیاری از بیماری‌های جسمی کمک کند. وموجب شادی روان می‌شود امروزه مدیتیشن به عنوان یک درمان کمکی برای کاهش درد و کنترل استرس پذیرفته شده‌است و در بسیاری از بیمارستانها و مراکز درمانی در سراسر آمریکا آموزش داده شده و با بیماران تمرین می‌شود. منبع: ویکی پدیا

مدیتیشن کلید طلایی سلامت جسم

از آنجا که عوامل روانی مستقیماً بر فعالیت سیستم ایمنی و فیزیولوژی بدن تأثیر دارند، می توان با روانی آرام و سالم به جسمی سالم تر و زیباتر دست یافت.

بهبود سیستم ایمنی

با کاهش سطح استرس، سیستم ایمنی بدن خود را در برابر کرونا و سایر بیماری‌ها تقویت کنید

سلامت بیشتر پوست

دکترکریستین کابل، متخصص پوست و جراح در مرکز پزشکی ایالت "ولی" اذعان می دارد: “هنگامی که فشار استرس بر ما زیاد باشد، قادر به انجام هیچ اقدامی برای حفظ سلامت پوست خود نخواهیم بود. خوابمان کمتر می‌شود، آب کمتری می‌نوشیم، نوشیدنی‌های حاوی کافئین را افزایش می‌دهیم، مراقبت‌های معمول از پوستمان را محدود کرده و حتی کمتر ورزش می‌کنیم.” و هر کدام از این موارد، تلفات جبران‌ناپذیری بر ما وارد می‌آورد. ” بسیاری از ما کوچکترین تغییرات در حالت، رنگ و رطوبت پوستمان، ناشی از کم‌خوابی‌های متمادی و یا استرس ناشی از سفر را به خوبی متوجه می‌شویم.” (برای دیدن منبع روی عکس کلیک کنید)

کمک به لاغری

اگر شما ذهنی آرام و متمرکز داشته باشید قطعا میتواند روی کاهش وزن خود تمرکز کنید و اثرات خوبی را ببینید. حتی لازم نیست ورزش های سخت انجام دهید. کافی است تا ذهن و روحیه خود را تقویت کنید تا شاهد اثرات مثبت آن باشید.

جوانتر ماندن

افرادی که آرامش بیشتری دارند نسبت به افرادی که استرس و تنش بیشتری در زندگی خود تجربه می‌کنند دارای طول عمر بیشتری هستند و دیرتر نیز پیر می‌شوند.

جلوگیری از پیری ذهن

تحقیقات دانشگاه UCLA کالیفرنیا نشان می‌دهد افرادی که در طولانی مدت مدیتیشن داشته‌اند تاثیرات گسترده‌ای در عملکرد و جوان ماندن مغزشان در پیری داشته‌اند. منبع: خبرگزاری Forbs (برای دیدن منبع روی عکس کلیک کنید)

اثرات مثبت آرامش و مدیتیشن بر ذهن و زندگی ما

رسیدن به قدرت جادویی تمرکز

هر چه بیشتر مدیتیشن کنید، مغزتان هم قوی تر خواهد شد و تمرکزتان بیشتر می‌شود.با این تمرکز می‌توانید روی اهداف خود متمرکز شوید و کارها را با سرعت بهتری انجام دهید و حتی درآمدتان را افزایش دهید.

رشد خلاقیت

برای رشد خلاقیت، نیازمند آرامش هستیم. خلاقیت حاصل تفکر و کاوش ذهن است که در آرامش رشد می کند.

بهبود روابط

آرامش ذهنی به شما کمک می‌کند تا با اطرافیان خود روابط بهتری داشته باشید

در این دوره، امیر چهره بخش، با صدای گرم و موسیقی دلنشین خود، ما را در یک سفر رویایی و پر از هیجان و تجربه های لذت بخش همراهی می کند و به دنیای پر از آرامش می برد.

نظرات خریداران دوره یک فنجان آرامش با طعم موسیقی و مدیتیشن

خیلی خوبه شبا خیلی راحت میخوابم در طول روز هم خیلی بهتر به کارام میرسم و پر انرژی هستم ممنونم ازتون

امیر حسین خلج

در خریدش اصلا شک نکنید خیلی تاثیرگذار و عالیه داره من که خیلی آرامش پیدا کردم و هر روز انجام می دم

elham choobi

من خیلی وقته مدیتیشن می کنم ولی این بهترین مدیتیشنی بود که تا حالا دیدم عالی و فوق العاده ست به دوستام گفتم اونا هم خریدن و خیلی راضین

محسن جاوید

حال درونم کاملاً عوض شده
از شما ممنونم

زهرا

مدیتیشن عالی با صدا و تصاویر عالی و زیبا، فوق العاده بود ممنون

جلال

همه چیز عالی بود
تنفس و مدیتیشن ها واقعا جذاب و عالی هستند از روزی که تو این دوره شرکت کردم هر روز دارم انجام می دم و احساس خیلی خوبی دارم مرسی از شما

جعفری

یه فضای فوق العاده برای مدیتیشن و تجربه های عالی، خیلی نیاز داشتم مرسی

محمد

صدای استاد فوق العاده هست و خیلی تمرکزم رو در حالت مدیتیشن زیاد میکنه قبل از این نمی تونستم خوب تمرکز کنم کاش زودتر این دوره رو پیدا کرده بودم خیلی عالیه

فاطمه

چقدر رویایی و جالب، خیلی دوست داشتم هر جلسش متفاوت این دوره رو از دست ندید حتما بخرید

خیرآبادی

آنچه با خرید این دوره به دست می آوریم:

تجربه متفاوت و عمیق آرامش، سفر به دنیای درون، حس خوب رهایی، افزایش قدرت درونی، خواب آرام، خودشناسی، شادی، سلامتی و زیبایی بیشتر، رشد احساسات مثبت، شادابی پوست و مو، تقویت سیستم ایمنی، تمرکز بیشتر، لذتِ بودن در لحظه حال، احساس عشق، همدلی و مهرورزی بیشتر، همسو شدن با کائنات و انرژی بی انتهای هستی، سفر در آرامش با موسیقی و مدیتیشن و …

درباره دوره

تعداد جلسات دوره

این دوره ۴ جلسه است و هر جلسه ۴ قسمت دارد:
• راهکارهایی برای آرامش
• مدیتیشن آرامش
• آموزش تنفس صحیح با موسیقی
• مدیتیشن سفر در آرامش

در این جلسه با مدیتیشن شمع شروع می‌کنیم و سپس آموزش تنفس صحیح و شگفت انگیز را خواهیم داشت. در انتها با هم به سفری در آرامش (کنار رودخانۀ زیبا در جنگل) خواهیم رفت.

در این جلسه مدیتیشن آرامش گل زیبا را خواهیم داشت. آموزش تنفس صحیح و شگفت انگیز قسمت دوم را نیز خواهیم داشت. در انتها با هم به سفری در آرامش (جنگل کوهستانی) خواهیم رفت.

در این جلسه مدیتیشن آرامش گندم‌زار را خواهیم داشت. سپس آموزش تنفس صحیح و در انتها با هم به سفری در آرامش (جنگل سرسبز) خواهیم رفت.

در این جلسه مدیتیشن آرامش ماهی زیبا را خواهیم داشت. سپس تمرین تنفس شمع را خواهیم داشت و در انتها با هم به سفری در آرامش (ساحل و دریا) خواهیم رفت.

دستور العمل استفاده

در هر جلسه، دو مدیتیشن به نام‌های “مدیتیشن آرامش” و “سفر در آرامش” قرار دارد. شما می‌توانید روزتان را با مدیتیشن آرامش آغاز کنید و شب هنگام با سفر در آرامش به خواب عمیق فرو روید و برای نتیجۀ بهتر، هر برنامه را به مدت یک هفته اجرا کنید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

به کسانی پیشنهاد می‌شود که می‌خواهند دور از بیماری، ترس و اضطراب، افکار منفی، کسلی و خستگی، احساس افسردگی، رنج و سختی‌ها در بحران، استرس، پریشانی افکار، خاطرات دردآور، نگرانی‌ها، تجربه‌های تلخ گذشته، غمِ دوری و از دست دادن عزیزان و… باشند.

سوالات متداول

شما می‌توانید در ابتدای صفحه دکمۀ “افزودن به سبد خرید” را مشاهده کنید. البته برای راحتی کار و خرید نیز می‌توانید روی این لینک کلیک کنید.

بله. شما می‌توانید به شماره 09010261515 در واتس‌اپ به ما پیام بدید تا شماره کارت را برای شما ارسال کنیم.

برای دانلود فایل‌ها، ابتدا باید محصول را خریداری کرده باشید.

1- بعد از خرید، شما به صفحه دانلود هدایت خواهید شد و می‌توانید جلسات را دانلود کنید.

2- همچنین بعد از خرید دوره، به ایمیل شما نیز لینک دانلود جلسات به طور خودکار فرستاده خواهد شد و می‌توانید دانلود کنید.

3- شما همواره می‌توانید بعد از خرید دوره، از قسمت ورود به حساب کاربری خود وارد شده و در قسمت دانلودها دوره خریداری شده را دانلود کنید.

برای ساخت حساب کاربری روش‌های زیر وجود دارد:

1- به صفحه ثبت‌نام مراجعه کرده و یک اکانت برای خود بسازید.

2- هنگام خرید محصول به‌طور خودکار یک حساب کاربری از ایمیل‌تان برای شما ایجاد خواهد شد.

3- در واتس‌اپ به ما پیام بدهید تا ما یک حساب کاربری برای شما ایجاد کنیم.

بعد از خرید این محصول شما برای همیشه به این محصول دسترسی دارید و می‌توانید آن را دانلود کنید.